Brugere med mest Karma

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Michael Larsen 4.26211.97021.4373.000
2. Jesper Kristensen 1.96511.65014.7003.241
3. Robert Larsen 1.9406.16625.7042.687
4. Jonas (Decko) 1.73628.23314.9233.398
5. Brian Hvarregaard 1.6265.27624.5331.613
6. Stefan Svensson 1.6248.26811.6861.258
7. Kenneth 1.5202.72710.3201.506
8. Jens P. Svensson 1.5007.40711.7842.205
9. Martin Rohwedder 1.38474816.219995
10. Jakob Miland (Saebekassebil) 1.3235.6649.0372.218
11. null 1.3001.52714.6051.470
12. dan 1.2581328.8341.562
13. Ronny Jørn Olsen 1.2161.25213.9441.083
14. Kasper (TSW) 1.20420.03634.5872.178
15. Per Sikker Hansen 1.0658.02112.9073.055
16. Jan Johansen (MB) 9891.4404.085654
17. Ieet 8572.1356.9691.021
18. Martin Askjær Kristensen 8439.4959.1012.165
19. Theis 81815.75815.0173.534
20. Søren Enevoldsen 7946246.656863
t