Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.224147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23213.8133.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02630.7262.170
4. Fork 45918.6067.246921
5. The-Freak 44317.8257.5781.677
6. Bertel Brander 19517.20512.0244.078
7. Theis 81815.75613.6973.534
8. Michael Larsen 4.18511.93117.9492.905
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.3493.241
10. Morten Johansen 28011.4536.228793
11. Kim Jensen 20511.2633.658261
12. Anders (r0x3r) 31411.0186.166416
13. Thomas Christensen 5399.51711.5151.027
14. Martin Askjær Kristensen 8309.4497.1972.140
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.143514
16. Frede_Manden 879.0313.918319
17. Troels 1708.9484.593500
18. Casper Hansen 4918.3944.535914
19. Stefan Svensson 1.5268.2549.4301.188
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.383302
t