Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.261147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23213.9333.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02631.1162.170
4. Fork 45918.6067.306921
5. The-Freak 44317.8257.6291.677
6. Bertel Brander 19517.20512.1154.078
7. Theis 81815.75613.8893.534
8. Michael Larsen 4.20811.94018.4322.927
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.5183.241
10. Morten Johansen 28011.4536.296793
11. Kim Jensen 20511.2633.727261
12. Anders (r0x3r) 31411.0206.237416
13. Thomas Christensen 5399.51711.6121.027
14. Martin Askjær Kristensen 8319.4647.5142.149
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.208514
16. Frede_Manden 879.0313.984319
17. Troels 1708.9484.641500
18. Casper Hansen 4918.3994.745915
19. Stefan Svensson 1.5468.25510.0501.201
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.458302
t