Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.177147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23113.6083.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02430.0482.169
4. Fork 45918.6067.156921
5. The-Freak 44317.8257.4841.677
6. Bertel Brander 19517.20511.8974.078
7. Theis 81815.75513.4553.534
8. Michael Larsen 3.92811.90816.4952.772
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.0793.241
10. Morten Johansen 28011.4536.164793
11. Kim Jensen 20511.2623.566261
12. Anders (r0x3r) 31411.0186.073416
13. Thomas Christensen 5399.51711.4121.027
14. Martin Askjær Kristensen 8089.4366.9112.130
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.067514
16. Frede_Manden 879.0313.840319
17. Troels 1708.9484.512500
18. Casper Hansen 4918.3824.316912
19. Stefan Svensson 1.4578.2539.0461.156
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.302302
t