Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.248147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23213.8923.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02631.0022.170
4. Fork 45918.6067.285921
5. The-Freak 44317.8257.6121.677
6. Bertel Brander 19517.20512.0884.078
7. Theis 81815.75613.8103.534
8. Michael Larsen 4.20711.93718.2582.918
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.4663.241
10. Morten Johansen 28011.4536.272793
11. Kim Jensen 20511.2633.700261
12. Anders (r0x3r) 31411.0196.213416
13. Thomas Christensen 5399.51711.5741.027
14. Martin Askjær Kristensen 8319.4607.4732.148
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.186514
16. Frede_Manden 879.0313.961319
17. Troels 1708.9484.624500
18. Casper Hansen 4918.3974.680914
19. Stefan Svensson 1.5408.2549.9211.197
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.431302
t