Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 2237.8753.674147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23314.7073.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.03134.2732.178
4. Fork 45918.6067.813921
5. The-Freak 44417.8258.1251.677
6. Bertel Brander 19617.20512.8194.078
7. Theis 81815.75814.8353.534
8. Michael Larsen 4.26211.96721.0852.998
9. Jesper Kristensen 1.96511.65014.4563.241
10. Morten Johansen 28011.4536.668793
11. Kim Jensen 20511.2644.162261
12. Anders (r0x3r) 31411.0206.694416
13. Thomas Christensen 5399.51712.2271.027
14. Martin Askjær Kristensen 8439.4958.9652.163
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.656514
16. Frede_Manden 879.0314.274319
17. Troels 1708.9485.031500
18. Casper Hansen 5038.4215.540919
19. Stefan Svensson 1.6248.26311.5011.257
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.781302
t