Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.344147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23314.2303.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02631.8882.175
4. Fork 45918.6067.485921
5. The-Freak 44317.8257.8031.677
6. Bertel Brander 19617.20512.3784.078
7. Theis 81815.75614.2383.534
8. Michael Larsen 4.25711.96020.0512.972
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.8903.241
10. Morten Johansen 28011.4536.427793
11. Kim Jensen 20511.2633.879261
12. Anders (r0x3r) 31411.0206.432416
13. Thomas Christensen 5399.51711.8571.027
14. Martin Askjær Kristensen 8359.4737.8942.155
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.374514
16. Frede_Manden 879.0314.092319
17. Troels 1708.9484.764500
18. Casper Hansen 5038.4075.021917
19. Stefan Svensson 1.6048.25710.7471.252
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.570302
t