Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 2237.8753.733147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23314.8213.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.03534.4562.178
4. Fork 45918.6067.883921
5. The-Freak 44417.8258.1861.677
6. Bertel Brander 19617.20512.9054.078
7. Theis 81815.75814.9493.534
8. Michael Larsen 4.26211.96921.2963.000
9. Jesper Kristensen 1.96511.65014.6033.241
10. Morten Johansen 28011.4536.711793
11. Kim Jensen 20511.2654.212261
12. Anders (r0x3r) 31411.0206.745416
13. Thomas Christensen 5399.51712.3071.027
14. Martin Askjær Kristensen 8439.4959.0482.165
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.725514
16. Frede_Manden 879.0314.322319
17. Troels 1708.9485.081500
18. Casper Hansen 5038.4225.663919
19. Stefan Svensson 1.6248.26711.6061.258
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.826302
t