Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.284147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23214.0053.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02631.3072.170
4. Fork 45918.6067.352921
5. The-Freak 44317.8257.6731.677
6. Bertel Brander 19517.20512.1754.078
7. Theis 81815.75613.9763.534
8. Michael Larsen 4.21611.94718.5882.933
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.6213.241
10. Morten Johansen 28011.4536.327793
11. Kim Jensen 20511.2633.762261
12. Anders (r0x3r) 31411.0206.287416
13. Thomas Christensen 5399.51711.6731.027
14. Martin Askjær Kristensen 8359.4667.6632.151
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.239514
16. Frede_Manden 879.0314.024319
17. Troels 1708.9484.666500
18. Casper Hansen 4918.4004.816915
19. Stefan Svensson 1.5638.25510.1681.204
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.489302
t