Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.199147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23113.7193.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02630.5132.170
4. Fork 45918.6067.218921
5. The-Freak 44317.8257.5321.677
6. Bertel Brander 19517.20511.9704.078
7. Theis 81815.75613.6233.534
8. Michael Larsen 4.11311.92517.3002.869
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.2303.241
10. Morten Johansen 28011.4536.198793
11. Kim Jensen 20511.2633.628261
12. Anders (r0x3r) 31411.0186.114416
13. Thomas Christensen 5399.51711.4681.027
14. Martin Askjær Kristensen 8119.4427.0442.136
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.110514
16. Frede_Manden 879.0313.872319
17. Troels 1708.9484.545500
18. Casper Hansen 4918.3884.444913
19. Stefan Svensson 1.4838.2549.2521.173
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.353302
t