Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.206147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23213.7413.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02630.5452.170
4. Fork 45918.6067.226921
5. The-Freak 44317.8257.5401.677
6. Bertel Brander 19517.20511.9784.078
7. Theis 81815.75613.6403.534
8. Michael Larsen 4.13211.92617.4702.875
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.2493.241
10. Morten Johansen 28011.4536.205793
11. Kim Jensen 20511.2633.636261
12. Anders (r0x3r) 31411.0186.122416
13. Thomas Christensen 5399.51711.4791.027
14. Martin Askjær Kristensen 8119.4427.0562.136
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.115514
16. Frede_Manden 879.0313.878319
17. Troels 1708.9484.549500
18. Casper Hansen 4918.3904.460913
19. Stefan Svensson 1.4908.2549.2941.177
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.360302
t