Brugere der har været flest gange online

Alle brugere Mest karma Flest gange online Flest profil visninger Flest forum posts
 BrugerKarmaGange onlineProfil visningerForum posts
1. Benni 1737.8753.231147
2. Jonas (Decko) 1.73628.23213.8373.398
3. Kasper (TSW) 1.20420.02630.7802.170
4. Fork 45918.6067.259921
5. The-Freak 44317.8257.5871.677
6. Bertel Brander 19517.20512.0394.078
7. Theis 81815.75613.7273.534
8. Michael Larsen 4.19411.93318.0912.909
9. Jesper Kristensen 1.96511.65013.3773.241
10. Morten Johansen 28011.4536.239793
11. Kim Jensen 20511.2633.668261
12. Anders (r0x3r) 31411.0196.179416
13. Thomas Christensen 5399.51711.5301.027
14. Martin Askjær Kristensen 8319.4537.3192.143
15. Jeppe Græsdal Johansen 2919.3636.156514
16. Frede_Manden 879.0313.927319
17. Troels 1708.9484.601500
18. Casper Hansen 4918.3944.557914
19. Stefan Svensson 1.5288.2549.4741.192
20. Mikkel Snitker (SpeC|DK) 1318.2094.393302
t